Logo

AUDI A4 1.9TDI 1999god REDIZAJN DOMAKINSKI CUVANA

Број на оглас: 3230081 | Објавен на: 18.04.2019, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 99.999.099 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


PRODADENOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!
AUDI A4 1.9TDI REDIZAJN 1999god
NAJDOBRIOT MOTOR 1.9TDI 110KS
SITE SERVISI NAVREME NAPRAVENI
VOZILOTO E MAKSIMALNO CUVANO
VOZENO ZA SVOI POTREBI
OPREMA::::::::::::::::::
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
KLIMATRONIK DVOZONSKI
GREACI NA SEDISTA
ELEKTRIKA NA PROZORCI
AL BANDAZI AUDI ORGINAL
RADIO PIONEER CD,USB
MOZE DETALNA PROVERKA
PO ZELBA NA KUPUVACOT
077974..031
071980..164

 Валандово

Прати Е-Маил

 RISTO MILUSEV

Потврден огласувач