Logo

Kombinirano shporetche

Број на оглас: 3230265 | Објавен на: 02.06.2019, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Kombinirano shporetche na plin ringli i relnata na struja,so regulator za plin..za poveche informacii javete se..

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 vvvv

Потврден огласувач