Logo

suzuki Splash

Број на оглас: 3230279 | Објавен на: 19.10.2019, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Suzuki

Модел: Splash

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


plateno se do reg. klima ispravna 1.0 doneseno so vozenje od germanja so 130000 km so servisna kniska mozna e zamena so poeftina kola so vasa doplata

  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  IgoR

Потврден огласувач