Logo

Ford Fiesta 1.3 endura na delovi

Број на оглас: 3230710 | Објавен на: 05.08.2020, 07:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi za ford fiesta od96-2001god 1.3endura lance imam se

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Nino

Потврден огласувач