Logo

FIAT 126 PALI VOZI

Број на оглас: 3231279 | Објавен на: 08.07.2019, 15:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: 126

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 25 kw / 34 ks

Цена: 350 €
450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT 126 PALI VOZI .NISTO NE MU FALI OSVEN REGISTRACIJA .KOMPLET SERVISIRAN.TEL, ZA KONTAK 071 245 532 ANCE.

  Кратово

Прати Е-Маил

  Stance

Потврден огласувач