Logo

Renault 4 GTL

Број на оглас: 3231431 | Објавен на: 11.02.2020, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: R 4

Година: 1990

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 25 kw / 34 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvano, i kondiciono spremno za sekakov teren, pali vozi!
Nema nikakvi defekti,
nema nikakvi problemi,
prva boja,
registrirano do 11.2019,
rezerven komplet zimski gumi so bandasi

UNIKAT ZA VISTINSKI LJUBITELI

077726496 075607872

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Благоја

Потврден огласувач