Logo

CIZMI TURSKA VOJSKA VOJNICKI Orginal-GORE TEX MOZE I ZAMENA

Број на оглас: 3231640 | Објавен на: 16.08.2019, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: <40

Боја: Црна

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Orginal cizmi od turskata armija
Gore tex
Br. 39
Kvalitetni cista koza mnogu jaki
Moze i zamena ponudete

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  dejan

Потврден огласувач