Logo

Tiko Tico kako novoo

Број на оглас: 3231777 | Објавен на: 22.04.2020, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 2019

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam tiko tikoto e registirano cela godina zemeno od prv gazda mnogu e zacuvano plin atest novi gumi so eden zbor ekstra kolice bes nikakvo vlozuvanjee

 Кратово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач