Logo

Се продава светлечка реклама

Број на оглас: 3232055 | Објавен на: 11.09.2019, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава половна, целосно исправна светлечка реклама со неонки.
Цена 4000 ден.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач