Logo

Celicni bandazi za Mercedes so extra gumi 215/65 R15

Број на оглас: 3232128 | Објавен на: 12.07.2019, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazi so gumi za mercedes 5x112 15ki.
Gumitr se odlicni 7-8mm
2x Michelin letni
2x Kenda zimski
Moze komplet, a moze i posebno bandazite posebno gumite.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач