Logo

SE PRODAVA PASSAT

Број на оглас: 3232161 | Објавен на: 10.09.2020, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PASSAT

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 riste

Потврден огласувач