Logo

Renault koleos 4x4 2.0DCI 2009god

Број на оглас: 3232571 | Објавен на: 04.12.2020, 16:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Koleos

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.800 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault koleos 4x4 2.0dci 2009god.eu 4 moze da se carini na mk tabli.
Mnogu stegnat dzip so perfekten motor na lance,podvozje sistem 4x4 na nisan so moznost za vklucuvanje samo pedni,kombinirano ili lock.poseduva mnogu oprema:senzori za dozd,parking senzor,tempomat,dvozonska klima,bezklucovo palenje I dr.celosno servisiran so filtri I ulje pred 1000 km.4 letni,4 zimski gumi.registriran do 25.05.2021god.
Tel,:077/677-072

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач