Logo

Se prodava ili menuva mazda 6 za pomalo vozilo

Број на оглас: 3232767 | Објавен на: 14.09.2019, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 144 kw / 196 ks

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mazdata e 2.0 tdi 2003 godina,registrirana na bug tablici do 09.2019, direktno vrrizguvanje,so najdobriot motor,nema nikakva mana ,karoseriski super. Moze i za kola na Makedonski tablici.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  xxxxxxxxxxxxxxx

Потврден огласувач