Logo

СЕ ПРОДАВА стан на ул.„Партизанска“

Број на оглас: 3232857 | Објавен на: 08.09.2020, 00:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 125 m²

Греење: Друго

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Партизанска

Цена: 420 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава реновиран 4-ри собен стан . Располага со три спални соби, две купатила, сопствено парно греење (+ подно греење), климатизиран, алуминиумска дограма......Цената се движи од 420-450 евра/м2 - во зависност од договорот (празен или со опрема).

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач