Logo

Се продава Acer Liquid Zest (4G)

Број на оглас: 3232911 | Објавен на: 25.05.2019, 06:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Acer

Модел: Liquid Zest

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава одлично сочуван Acer Liquid Zest (4G), без недостатоци, има 1GB RAM меморија, Quad-core 1.3 GHz - Z525
Quad-core 1.0 GHz - Z528, 8 MP задна камера + предна 5 MP, со футрола, заштитно стакло, полнач... Телефонот е не е многу користен. Телефон за контакт: 075 329 458

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач