Logo

Prodavam prizemje na Ilindenska povolno, so golemo dvorno me

Број на оглас: 3232922 | Објавен на: 08.06.2019, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 56 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 530 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 70

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Ilindenska 47

Цена: 14.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Dvor 530m, prizemje 56, tvrda gradba 13 podrum, moznost za dogovor

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Sashka Borizovska