Logo

SE IZDAVA STAN OD 35M2 NA PRIZEMJE

Број на оглас: 3233480 | Објавен на: 13.08.2019, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 35 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: orce nikolov 152

Цена: 170 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se izdava stan od 35 m2 vo privatna kukja na pizemje za kancalarija ili za ziveenje. Ima 2 sobi od koja ednata so kujna,hodnik i toalet. Greenjeto e so gradsko parno. Ima nekolku parking mesta.se naogja na odlicna lokacija vo Karposh 1 vo blizina na zooloshkata gradina i mashinski fakultet. Cena okolu 170 evra. Telefon za kontakt 070 355316 Gjoko.

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  joco

Потврден огласувач