Logo

Bandasi Felgi Felni BMW BBS 15 so gumi, celicni bandazi BMW

Број на оглас: 3233491 | Објавен на: 09.07.2019, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi Felgi Felni BMW BBS 15 so gumi, celicni bandazi od bmw 15 5x120 i 3 gumi 195/45/15 i edna Michelin pilot 225/50/16

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач