Logo

SE IZDAVA STAN 80M2 NA SUPER LOKACIJA

Број на оглас: 3233517 | Објавен на: 21.09.2019, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 80 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2000

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: orce nikolov 152

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e sprat od kukja..se naogja vo blizina na zooloskata gradina i parkot. Namesten e( ne celosno),so dnevna,trpezarija,kujna,doalet i 2 spalni sobi. Ima dve klimi i gradsko parno. Parking prostor za nekolku vozila. Se izdava za firma ili za ziveenje. Broj za kontakt 070355316 Gjoko.

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  joco

Потврден огласувач