Logo

SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Број на оглас: 3233783 | Објавен на: 05.04.2020, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 70 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava stran za stranci kompletno namesten i renoviran vo centralnoto gradcko podracje ul.Solunska br 93 nasproti ambulanta treta reonska tel inf 076-949-980 ili na istiot broj na viber......

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач