Logo

3D fototapeti posteri 3Д фототапети постери на големо и мало

Број на оглас: 3233856 | Објавен на: 22.10.2019, 19:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Дело Декор Трејд Скопје е увозник на фототапети од Европско производство.
Број 1 на пазарот по квалитет и дизајн!!!!
Голем избор на фототапети на лагер и избор по каталог со нарачка од преку 1000 модели и бои.
Брза испорака и посебни поволности за соработка на големо со правни субјекти, исто така и за ресторанти, хотели и.т.н.
Исто така располагаме и со мајстори за лепење тапети со долгогодишно искуство.

За поголема понуда, посетете го нашиот веб сајт:
www.delodekor.mk

Повеќе информации на: 071-834-184
или на FB:
https://www.facebook.com/Delo-Dekor-Trejd-Tapeti-174026069951950/

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Delo Dekor Trejd Skopje

Потврден огласувач