Logo

Masinska promena na skrseni stakla www.GLab.mk

Број на оглас: 3233922 | Објавен на: 14.08.2019, 08:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Apple

Модел: ..

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


*** МАШИНСКА ПРОМЕНА НА СКРШЕНИ СТАКЛА ***
Цени за iPhone:
5/5S/5C =...1000 денари.
6/6S =......1500 денари.
6+/6S+ =....1800 денари.
7/8 =.......2000 денари.
7+/8+ =.....2500 денари.
Цени за Samsung:
J320/J510/J710 =..2000 денари.
J330 =............2000 денари.
J530/J730 =.......2500 денари.
J4/J6 =...........2500 денари.
J4+/J6+ =.........3000 денари.
J8 2018 =.........2500 денари.
A310/A510/A710 =..2000 денари.
A320/A520/A720 =..2500 денари.
A600 (A6 2018) =..2500 денари.
A750 (A7 2018) =..3000 денари.
A530 (A8 2018) =..3000 денари.
www.GLab.mk
077/866-336

Огласи од: www.GLab.mk

www.GLab.mk

Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  www.GLab.mk

Потврден огласувач