Logo

Se prodava Citroen Berlingo Tovarno

Број на оглас: 3234125 | Објавен на: 14.09.2019, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Oglas