Logo

Ford Focus 1.8 TDDI na DELOVI

Број на оглас: 3234178 | Објавен на: 09.10.2019, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat delovi za ford focus

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Festo

Потврден огласувач