Logo

СЕ ПРОДАВААТ ФРИЖИДЕРИ

Број на оглас: 3234649 | Објавен на: 07.07.2019, 00:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава хоризонтална витринa на одржување и два вертикални фризидери поединечно, за сите заедно екстра цена од 300евра

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач