Logo

Bandazi za Mercedes W203 redizajn

Број на оглас: 3235115 | Објавен на: 03.05.2019, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aluminiumski bandazi za mercedes C klasa redizajn

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач