Logo

Dolni Balvan zemjiste

Број на оглас: 3235154 | Објавен на: 11.07.2020, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 27750 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 3 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva vo neposredna blizina na s. Dolni Balvan,na pat, pred magacinite na Bargala, KP 19/3, pogodno za plac za kamioni i slicno.

 Штип    Општина:Карбинци

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач