Logo

RAFTOVI PO HASSAP

Број на оглас: 3235171 | Објавен на: 30.06.2020, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 75 €
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT RAFTOVI OD ZATVOREN MARKET 24 METRA ODLICNI MALKU KORISTENI
CENA 75 EURO METRO
INFO
070256811
070256811

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 vasko

Потврден огласувач