Logo

Audi Q7 3.0 TDI Quattro / Zamena za audi A5

Број на оглас: 3235399 | Објавен на: 20.06.2019, 16:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 7

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 171 kw / 232 ks

Цена: 88 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi Q7 3.0 TDI S Line, quattro automatic/ tiptronic, црн, сочуван, навремено сервесиран, панорамски кров, 4 зонска клима, Tiptronic, 3 клуча, 7 седишта, затемнети штопови, BOSE озвучување, Dopolnitelno grill/ maska gratis.
2 комплети гуми, регистриран до 11.2019 цена по договор, можна е замена за понов автомобил, предлози во инбокс.
*предност имаат BMW и Audi A5.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 IT staff

Потврден огласувач