Logo

Merecedes E320 CDI

Број на оглас: 3235543 | Објавен на: 20.01.2020, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 320

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 5.800 €

6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes E320 CDI Avangarde so full oprema i vo extra sostojba. Servisiran i registriran do 11-2020.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач