Logo

SCANIA + BG FIRMA

Број на оглас: 3235585 | Објавен на: 06.08.2019, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111.111 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat vlekaci SCANIA
1.Scania R500 V8 ,euro 5- 2009 god, 800000km, prv gazda.
2.Scania R420 , euro 5-2008 god,790000 km, prv gazda.
3. Scania R420 ,euro 4-2007 god, 1050000 km, prv gazda.
Vozilata se naogjaat vo Svedska, se prodavaat poedinecno ,a moze i komplet trite so firma -EXTRA cena.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor