Logo

Biljard na kegli

Број на оглас: 3235637 | Објавен на: 09.07.2020, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava biljjard na kegli(drvca) dosta zacuvno
moze da se vidi vo sekoe vreme

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Goran Nikolov

Потврден огласувач