Logo

LIFAN 250

Број на оглас: 3235815 | Објавен на: 14.02.2020, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: ATV

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2008

Модел: Lifan

Цена: 1.380 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Cetiricikl ATV Lifan 250..moze da se vozi so ,B,...ima 5 brzini + rikvers.zvonete na ovaj br..075 718 009.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Vojco

Потврден огласувач