Logo

205 60 15 so al bandas i BRANIK

Број на оглас: 3235819 | Објавен на: 06.09.2019, 16:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


samo edna guma so al. bandas 205 60 15 CONTINENTAL ---50 EU
ALU. BRANIK ZA PASAT 97god----50 eu

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач