Logo

Passat 2.5TDI 4X4 2003g.za delovi Pasat

Број на оглас: 3235885 | Објавен на: 23.05.2019, 16:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za pasaat 2.5 TDI 4X4
SAMO NA DELOVI!!!

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач