Logo

Se prodava Plac vo s.Sopiste

Број на оглас: 3235898 | Објавен на: 13.01.2020, 01:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2493 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Plac od 2493m2 vo blizina na Opstinata vo s.Sopiste vo mesto vikano ''Vetrilo".

Placot se deli na tri parceli,moze da se kupi cel ili poedinecno.
-1.000m2 КП 1296/2
-847m2 КП 1296/3
-646m2 КП 1296/4

Cena po dogovor

Poveke inf
078-232-007
076-210-304

 Скопје    Општина:Сопиште

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач