Logo

Prodavam gumi ganc novi RASPAR 14,15,16,17,18ki

Број на оглас: 3236463 | Објавен на: 03.04.2020, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 225

Висина: 50

Дијаметар: 17

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi ganc novi.. Pratete slika i broj koj Vi treba keVi javam.. 25e,30e,40e 50e..

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач