Logo

Alfa Romeo 166 redizajn. Moze I zamena

Број на оглас: 3236566 | Објавен на: 15.08.2019, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 166

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 129 kw / 175 ks

Цена: 2.200 €
2.250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba. Karoserijski, motor I menuvac odlicni. Poseduva najvisoko nivo na oprema. Ima I novi gumi. Ima nov zamaec I novo turbo.Registrirana e na Bug. tabli. Eko 3.
Mozna e zamena za pomala kola na makedonski ili bug. tabli.

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Simo

Потврден огласувач