Logo

Opel Corsa 1.2

Број на оглас: 3236605 | Објавен на: 08.06.2019, 12:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.050 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel Corsa 1.2 2002 godina benz/plin
Voziloto e bez zamerki ne udirano ne farbano.
Poseduva klima.
5 vrati
Motor na lance
Servisirana smenet lanec filtri i maslo
Mozna e zamena za corsa b 1.2 so vasa doplata.
Za kes cenata e druga.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Milan

Потврден огласувач