Logo

Mercedes B 180 Cdi 2008 god

Број на оглас: 3237119 | Објавен на: 20.05.2019, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 180

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 4.700 €
5.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes B 180 Cdi Automatik 2008 god so full oprema kozhen interier so greaqi na sedishte ekstra ni edna mana nema ....
Registracia ima edna godina do 04.05.2020 ...
Ima komplet servis napraeno pred 150 km
Pominati ima 198 482 km
Ekstra e cenata hitno ......
Tel 070902947

 Скопје    Општина: Шуто Оризари

Прати Е-Маил

 Auto

Потврден огласувач