Logo

Phaeton 3.0 Tdi Oprema W 12 see

Број на оглас: 3237134 | Објавен на: 20.05.2019, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Phaeton

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 35000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 7.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Phaeton 2007 god 3.0 tdi automatik tiptronik opremata se ja ima od W 12 ekstra e kolata ima registracia edna godina +zelen karton servis ima napraeno pred 2.400 km ....
Info 070902947
Mozhe i zamena

 Скопје    Општина: Шуто Оризари

Прати Е-Маил

 Auto

Потврден огласувач