Logo

SERVO LETVA ZA WV I AUDI.

Број на оглас: 3237176 | Објавен на: 19.07.2019, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
225 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Elektricma Servo letva za
WV Golf 5.
Audi a3.
Leon.
Turan i drugi vozila.
Mob za kontakt.
078/806-301.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач