Logo

Ceradi

Број на оглас: 3237191 | Објавен на: 17.05.2019, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat Ceradi za kamioni Nastresnici visoko kvalitetni (armirani) izbor na boja
Tel. 079257003

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Verica

Потврден огласувач