Logo

Услуга со Вилушкар ( Телехендер )

Број на оглас: 3237206 | Објавен на: 20.08.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Вршиме услуги со Вилушкар ( Телехендер ) кревање товар до 3,5 тони висина до 13 метри, услуга вршиме низ цела Македонија

Огласи од: DOZNA dooel

DOZNA dooel

Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  DOZNA dooel (претпријатие)

Потврден огласувач