Logo

Услуга, Кран со Корпа до 27 метри висина

Број на оглас: 3237218 | Објавен на: 19.09.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Врсиме секаква услуга за работа на висина:
- Чистење Прозори и фасади
- Вградување и поправка на Олуци
- Кастрење и сечење на дрва
- Монтажа и поправка на покриви
И се што се работи на висина

Огласи од: DOZNA dooel

DOZNA dooel

Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  DOZNA dooel (претпријатие)

Потврден огласувач