Logo

Scania 114L 380

Број на оглас: 3237347 | Објавен на: 12.08.2019, 13:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Scania 114L 380, 2001 godina, registrirana do 11.05.2019
Za poveke info na 070 239 484

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Mitko

Потврден огласувач