Logo

GUMI DISCOVER COPPER STT 225/75/16 ZA DZIP 4X4 OFFROAD

Број на оглас: 3237877 | Објавен на: 12.06.2019, 21:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


GUMI DISCOVER COPPER STT 225/75/16
GUMITE SE NOVI VOZENI SE SAMO DVA MESECI 90% SHARA EKSTRA NE SE KRIVI

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Dado

Потврден огласувач