Logo

BANDAZI BANDASI GUMI 16" GOLF PASAT TURAN SHARAN

Број на оглас: 3237959 | Објавен на: 18.07.2019, 15:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


1. 17ki 5×100 chrom 320€
Golf 4 audi 3 polo bora buba
2.ORGINAL WV BANDAŽI 16 5×112 250€
3 orginal vw bandazi 15ki 5×112 270€
GOLF 5 6 PASAT 4 5 6
TURAN SHARAN
ADI A3 4 6 LEON ALTEA
078 212 665
078 212 665
078 212 665

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 sladjan

Потврден огласувач