Logo

Doblo 1.3m.jet reg 03.2020 servisiran odlicen

Број на оглас: 3238234 | Објавен на: 07.04.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Doblo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 21.03.2021 so zelen karton
Kolata e odlicna nema vlozuvajne
Ima servis napraveno site filtri i ulje pred 300km
Prednica i amortizeri odlicni stegnata vo vozna
Ima parking senzori nazad fabricki
kolata e so ful oprema
Ve molam bez mnogu zamarajne ne prifakam zamena
070/279-276

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 БЕЛ ЛОТОС 1509

Потврден огласувач