Logo

Selo ZVEGOR

Број на оглас: 3238279 | Објавен на: 30.06.2020, 15:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 515 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 10 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Nivata se naogja na 20metri ot patot na kukite odma nad rabotilnicata na Dani mebel.tal:078553682

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач